Close

Online kennissessie waterstof: infrastructuur & marktordening en certificering

Voor geïnteresseerden naar de marktconsultatie over de marktordening en marktontwikkeling van waterstof en de ontwikkelingen in de certificering van waterstof, is er de mogelijkheid deel te nemen aan een online informatie- en kennisdeelsessie van het Nationaal Waterstof Programma en het H2 Platform.

Programma

De volgende onderdelen en sprekers komen aan bod:

  • Het H2 Platform vertelt u meer over de achtergrond van deze informatiesessie en wat het belang volgens het platform en haar leden is.
  • Gijs Kreeft van het ministerie van EZK informeert u over de marktconsultatie ‘marktordening en marktontwikkeling waterstof’. De minister van EZK kondigde deze aan in de Kamerbrief van 10 december 2021, ordening en ontwikkeling waterstofmarkt.
  • Gijs Kreeft bespreekt de voorstellen van de Europese Commissie binnen het ‘Waterstof en gas decarbonisatiepakket’.
  • John Neeft van RVO deelt nieuws over de (inter)nationale certificering van waterstof. Het concept delegated act over hernieuwbaarheid en additionaliteit is daarbij belangrijk. Deze wordt nog gepubliceerd.

U kunt zich via de volgende link aanmelden: Online kennissessie waterstof: infrastructuur & marktordening en certificering | RVO.nl | Rijksdienst