Close

Inschrijving geopend: Innovatiemissie Waterstof Japan

Op 25 juni was de informatiemiddag voor Innovatiemissie Waterstof Japan 23-28 september. Lees hier meer informatie en de presentaties over deze missie. Hier vindt u ook meer informatie over het programma, manier van inschrijven (deadline 12 augustus) en de contactgegevens.

http://news.nost.jp/2019/05/waterstof-innovatiemissie-japan-23-28-september-2019/ 

De missie naar Japan wordt georganiseerd rondom de Hydrogen Energy Ministerial Meeting op 25 september. Het programma zal bestaan uit een bezoek aan het olympisch dorp, een beleidssessie en verschillende bezoeken aan partijen zoals Kawasaki, Chiyoda, Toshiba, Mitsubishi, Toyota en Iwatani. Ook zullen er verschillende netwerk en matchmaking sessies plaatsvinden.

Bent u actief op het gebied van waterstof? Heeft u interesse om de marktkansen en potentiële samenwerkingspartners in Japan te verkennen? Ga dan in september mee met de innovatiemissie naar Japan. Dan zien we uit naar uw deelname en een interessante missie naar Japan!